Мінна безпека: знання, які рятують життя

Створено: Понеділок, 08 квітня 2024

4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності щодо розміновування, на центральній пошті м. Гайсин відбувся загальноміський профілактичний захід для старшокласників міських шкіл. Організаторами заходу виступили: Гайсинський відділ поліції ГУНП у Вінницькій області та Гайсинський районний сектор Управління ДСНС України у Вінницькій області. Мета заходу: підвищення обізнаності старшокласників про мінну небезпеку, навчання правилам безпечної поведінки на забрудненій вибухонебезпечними предметами території, ознайомлення з роботою фахівців з розмінування. Під час заходу представники поліції та ДСНС розповіли присутнім про види мін та вибухонебезпечних предметів, продемонстрували правила безпечної поведінки при виявленні підозрілих предметів, надали рекомендації щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, пов'язаної з мінною небезпекою. Фахівці з розмінування продемонстрували свою роботу та обладнання, яке вони використовують, відповіли на запитання школярів. Учасники заходу отримали друковані інформаційні матеріали з правил мінної безпеки.

Загальноміський профілактичний захід з мінної безпеки став корисним та інформативним для старшокласників. Набуті знання допоможуть їм убезпечити себе та своїх близьких від небезпеки. 

Важливо пам'ятати:

  • Мінна безпека – це не просто знання, це життя!
  • Будьте уважні та обережні!
  • У разі виявлення підозрілого предмета не намагайтеся його ідентифікувати чи знешкодити самостійно! Негайно повідомте про це дорослих або зателефонуйте за номером 101.

Бережіть себе та своїх близьких!

Перегляди: 1661