Прощавай, літо – школо, зустрічай!

Створено: Понеділок, 04 вересня 2023

Першого вересня у ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Гайсин відбулося свято Першого дзвоника. Захід був яскравий, пройшов у піднесеному настрою: лунали пісні, флешмоби вабили око всіх присутніх. Родзвинкою свята був виступ наймолодших школярів – першокласників. Учасники заходу подякували воїнам ЗСУ за мужність і стійкість у боротьбі з російським агресором та пом'янули загиблих захисників хвилиною мовчання. Урочисто привітала всіх присутніх зі святом директор освітнього закладу Ткачук Н.М. Дійство було зворушливе, сповнене патріотизму, а благодійна акція «Замість букетів – донат на ЗСУ» - це внесок у виборювання довгоочікуваної ПЕРЕМОГИ.

Детальніше...

У добру путь, дорогі випускники!

Створено: Понеділок, 03 липня 2023

Випускний бал – це свято, яке відбувається лише один раз у житті. Гортаючи шкільний календар, випускники з хвилюванням чекають цієї радісної та зворушливої події. 30 червня разом із батьками, друзями, вчителями, випускники зібралися в районному будинку культури в очікуванні свята. У залі панували радість та святковий настрій. Щирі, теплі, зворушливі слова лунали від директора школи Ткачук Надії Михайлівни, класних керівників Грабовської Валентини Дмитрівни, Бакуменка Олександра Володимировича та батьків Гридзя Сергія Володимировича і Гарбуз Віри Петрівни. Справжньою окрасою та гордістю родинного дійства були золота та срібна гордість. Сім здобувачів освіти нагороджено золотою медаллю «За високі досягнення в навчанні», двоє – срібною медаллю «За досягнення в навчанні».

Детальніше...

Золота та Срібна гордість Гайсинщини

Створено: Четвер, 22 червня 2023

21 червня 2023 року в приміщенні Гайсинської районної адміністрації відбулося свято вшанування випускників-медалістів Гайсинщини, месенджем якого було "Нам під силу забезпечити інтелектуальне лідерство України". На свято буди запрошені випускники – Золота та Срібна гордість освітніх закладів, їх батьки, члени адміністрації закладів освіти. Із вітальними словами до присутніх звернулися міський голова Гук А.І. та начальник відділу освіти Гайсинської міськради Шрамко В.М. Вони побажали медалістам наснаги, оптимізму, впевненості у виборі майбутньої професії та успіхів у житті, подякували керівникам закладів загальної середньої освіти, педагогам, батькам, які докладали зусиль, щоб діти здобули високі успіхи в навчанні. Дев'ять здобувачів освіти ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Гайсин отримали медалі. Це талановиті та працелюбні юнаки та дівчата, які своєю наполегливою працею заявили про себе. Золотою медаллю нагороджені: Бондаренко Вікторія, Гридзь Марія, Довга Юліана, Іщук Вікторія, Лісянець Максим, Шацька Олександра, Шевчук Дмитро. Срібну медаль отримали: Дронова Світлана, Канишина Катерина. 

Детальніше...

Звіт керівника освітнього закладу

Створено: Четвер, 15 червня 2023

15 червня 2023 року в ЗЗСО І-ІІ ст. №1 м. Гайсин відбувся звіт директора перед педколективом та громадськістю за підсумками 2022-2023 навчального року (відповідно до наказу МОН України від 23.03.2005 року № 178 «Про запровадження звітування керівників дошкільних загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю». Ткачук Надія Михайлівна прозвітувала про роботу освітнього закладу впродовж навчального року (результати за підсумками учнівських олімпіад, конкурсів та змагань, особливості навчального періоду освітнього закладу в умовах воєнного стану). Директорка відзначила злагоджену роботу всіх учасників освітнього процесу впродовж навчального року. Надія Михайлівна звернула особливу увагу на фінансове та матеріально-технічне забезпечення закладу освіти та наголосила, що здійснюється виготовлення проєктної документації на будівництво укриття для ЗЗСО, що дасть можливість повністю відновити очне навчання.

Детальніше...

Карпатські пригоди

Створено: Четвер, 15 червня 2023

Здобувачі освіти 9-х класів вирішили продовжити свій випуск екскурсією до Карпат. Захоплива подорож тривала декілька днів. Учні на чолі з класними керівниками та батьками, що виявили бажання подорожувати, відвідали Чернівецький державний національний університет ім. Федьковича ( шедевр архітектурного мистецтва). Маршрут продовжився захопливими пригодами: джипінгом гірською місцевістю, відвідуванням Долини Перців (колиба мольфара), Яблуневого перевалу (ярмарок українських національних сувенірів), музею тримбітаря. Юні мандрівники зробили екскурс у минуле, прогулюючись славнозвісною стежкою Довбуша. Сирна лавка приємно здивувала дегустацією різноманітних видів сирів та цікавою розповіддю про їх виробництво. Подорож ще більше здружила дитячі колективи та наповнила душі любов’ю до рідної Батьківщини. Україна – понад усе!

Детальніше...