Станція юних техніків об’єднує дитячі таланти

Створено: Вівторок, 25 квітня 2023

09 -10 березня 2023 року  було проведено виставку-конкурс «Мистецтво оригамі», присвячену «32-й річниці з Дня незалежності України». На виставку було представлено 21 роботу  з 7 шкіл. Перемогу здобула учениця 7-В класу Новак Олександра в номінації «Квілінг», дякуємо учителю-наставнику Журавель Т.О. за якісну підготовку переможиці конкурсу.

На базі Гайсинської міської станції юних техніків  22 -24 березня 2023 року  було проведено виставку-конкурс з початкового технічного моделювання серед ЗЗСО Гайсинської міської ради, присвячену «32-й річниці з Дня незалежності України». В розділі « Механічні ігри та іграшки, машини та механізми, авто-авіа-судно та ракето моделі» перемогу здобув Тарасенко Тимофій, учень 3-А класу нашого освітнього закладу, дякуємо педагогу-наставнику Тарасенко Олені Володимирівні за підготовку переможця конкурсу.

30 березня 2023 року вихованці Гайсинської СЮТ взяли участь в обласних змаганнях з автомодельного спорту (кордові моделі в приміщенні). Учасники змагалися на швидкісному корті в 5 класах моделей. Призерами змагань стали й учні  нашого закладу освіти - Волошанюк Владислав (5-В), Палійчук Андрій(5-В). Вітаємо юних любителів автомодельного спорту!

26-29 квітня 2023 року відбудуться чергові змагання СЮТ, де наші учні готуються взяти участь, - конкурс робіт юних фотолюбителів “Ми-діти України”. Здобувачі освіти 7-Б та 8-Б класів підготували фото за всіма нормативами Положення конкурсу та готові до участі. Бажаємо успіхів! Дякуємо всім за творчість, чудові емоції та спортивну боротьбу!