Соборна. Вільна. Неподільна!

Створено: Понеділок, 23 січня 2023

22 січня 2023 року відзначалося свято єдності народу – День Соборності України. Соборна держава – це та, де народ є її творцем і оборонцем. Саме такою є наша Україна. Воїни ЗСУ відстоюють право на існування Української Держави, її майбутнє і волю. Учнівство нашого закладу приєдналось до відзначення цього важливого для кожного українця свята. У 1-Б класі пройшла тематична ранкова зустріч «Нас єднає Україна!», у 2-А класі відбувся квест «Маленькі патріоти великої країни», у 2-Б було організовано виставку творчих робіт «Україна – єдина!», 3-Б клас у святкових вишиванках організували флешмоб Єднання та виготовляли патріотичні браслети. Окремі заходи проходили у дистанційному форматі: «День в історії: День Соборності України» (9 класи), історичний квест ( 8-Б), конкурс презентацій «Україна очима дітей» (7-Б). Метою проведених заходів є виховання любові та поваги до рідної Батьківщини, непримиренне ставлення до військової агресії російських фашистів.

Усе буде Україна!