Козацькому роду нема переводу

Створено: Понеділок, 21 жовтня 2024

21 жовтня 2024 року в освітньому закладі відбувся традиційний захід «Посвята в Козаченьки». Курінь імені Станіслава Менюка прийняв до себе ще 57 юних козаченьок, які урочисто склали ПРИСЯГУ на вірність Україні та пообіцяли завжди йти до нових знань. На святі були присутні вчителі, учні, батьки та почесний гість Прокоф’єв Олександр Владиславович (краєзнавець, науковий співробітник міського краєзнавчого музею, автор книги про історію Гайсинщини, улюблений дітлахами учитель, котрий багато років присвятив рідній школі № 1), особливу увагу привернула тематична виставка, яку організував Олександр Владиславович. Перед козаченьками виступила директорка закладу Ткачук Надія Михайлівна, яка привітала юних патріотів зі святом та спрямувала їх на шлях до знань та розвиток рідної країни. Прокоф’єв О.В. відзначив у своєму виступі важливість збереження в Україні козацьких традицій.

Під акорди маршу новообраних козаченьків було освячено за законами справжніх козаків. Упродовж свята лунали пісні. Запальним «Гопаком» усіх присутніх вітав танцювальний колектив під керівництвом учителя хореографії Римар А.П. Лейтмотив свята «Козацькому роду нема переводу» додає оптимізму всім у боротьбі за незалежність України.

Тематичне відео