Засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами

Створено: Понеділок, 17 червня 2024

У ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 м. Гайсин із 12 по 14 червня 2024 року відбулися чергові засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. На порядок денний було винесено питання підбиття підсумків роботи за 2023-2024 навчальний рік. Завдяки злагодженій роботі кожного члена команд супроводу, за активного сприяння батьків дітей з ООП було ухвалено рішення щодо позитивної динаміки розвитку та навчання здобувачів освіти впродовж навчального року. Усім дітям бажаємо мирних літніх канікул, отримати заряд бадьорості для подальшого розвитку в новому навчальному році.

Детальніше...

Загальні збори зі звітування керівника

Створено: Понеділок, 17 червня 2024

13 червня 2024 року в ЗЗСО І-ІІ ст. №1 м. Гайсин відбувся звіт директора перед педколективом та громадськістю за підсумками 2023-2024 навчального року (відповідно до наказу МОН України від 23.03.2005 року № 178 «Про запровадження звітування керівників дошкільних загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю». Ткачук Надія Михайлівна прозвітувала про роботу освітнього закладу впродовж навчального року (результати за підсумками учнівських олімпіад, конкурсів та змагань, особливості навчального періоду освітнього закладу в умовах воєнного стану). Директорка відзначила злагоджену роботу всіх учасників освітнього процесу впродовж навчального року.

Детальніше...

Звіт керівника освітнього закладу

Створено: Середа, 12 червня 2024

13 червня 2024 року в актовій залі відбудуться загальні збори педагогічного колективу, ради школи, батьківського комітету, громадськості зі звітування директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 м. Гайсин Ткачук Н.М. про свою роботу в 2023-2024 році. Початок о 12.00

Випуск - 2024

Створено: Вівторок, 11 червня 2024

Ось і відбулося довгоочікуване свято вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9-х класів. Кожному цей захід запам’ятався чимось особливим: відзнакою за сумлінне навчання, за перемоги в різноманітних конкурсах учнівської творчості та спортивних змаганнях, напутніми словами від директора освітнього закладу, класних керівників та батьків, щемом у серці від вальсу з батьками. Фінальна пісня об’єднала всіх присутніх на заході почуттям любові до рідної школи та неньки України.

Детальніше...

Подорожуємо – пізнаємо рідний край

Створено: Понеділок, 10 червня 2024

Класний керівник 4-Б класу Нетребіна Т.М. організувала для своїх вихованців цікаву та пізнавальну екскурсію до м. Вінниця. Під час екскурсії діти відвідали Подільський зоопарк, McDonald's, мотузковий парк, прогулялися центром міста до мультимедійного фонтану Рошен - найбільшого в Україні та Європі плавучого фонтану. Враження від подорожі залишилися незабутні.

Детальніше...