Свято "На порозі юності"

Створено: Субота, 29 червня 2024

Випускний бал – це свято, яке відбувається лише один раз у житті. Гортаючи шкільний календар, випускники з хвилюванням чекають цієї радісної та зворушливої події. 28 червня разом із батьками, друзями, вчителями, випускники зібралися в районному будинку культури в очікуванні свята. У залі панували радість та святковий настрій. Щирі, теплі, зворушливі слова лунали від директора школи Ткачук Надії Михайлівни, першої вчительки Ричкової Алли Миколаївни, класного керівника Журавель Тетяни Олександрівни. Справжньою окрасою та гордістю родинного дійства були золота та срібна гордість. Троє здобувачів освіти нагороджено золотою медаллю «За високі досягнення в навчанні» та троє – срібною медаллю «За досягнення в навчанні». Родзинкою свята були інструментально-вокальні номери за участю випускників та відеопривітання від батьків. Прощалися юнаки та дівчата зі школою в ритмі останнього шкільного вальсу, який подарував усім присутнім море позитивних емоцій. У добру путь, наші дорогі випускники! Успіхів у дорослому житті!