Тиждень безпеки життєдіяльності

Створено: П'ятниця, 14 квітня 2023

В освітньому закладі постійно здійснюється робота щодо збереження життя та здоров’я дітей: формується свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, виховуються основи здорового способу життя, відпрацьовуються навички безпечної поведінки в повсякденному житті та у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Упродовж 10-14 квітня 2023 року в закладі освіти проходив Тиждень безпеки життєдіяльності. Школярі демонстрували свої знання з правил дорожнього руху, пожежної безпеки...

Правила поведінки під час повітряної тривоги, на жаль, приходиться повторювати дуже часто, адже в умовах воєнного стану в Україні сирена лунає майже кожний день. Школярі впевнені, що захистити своє життя повинна вміти кожна людина, та навчаються безпеці життєдіяльності і на уроках, і в позаурочний час. У початкових класах відбулись тематичні заходи: «Правила дороги завчи до ладу!», «Будь обережний з вогнем!», «Увага! Повітряна тривога!», «Правила поведінки на льоду та воді», в старших класах відбулись творчі уроки з біології, предмету «Захист України», «Основ здоров’я», аукціони ідей «Що означає БЕЗПЕКА?». Проведена робота була змістовною, корисною та цікавою.