Практичне заняття з домедичної допомоги в умовах війни

Створено: Четвер, 06 квітня 2023

Практичні навички домедичної допомоги повинні бути в кожної людини ще з дитинства, тому такі навички школярі опановують на уроках основ здоров’я, медичних знань, організовуються навчальні тренінги із залученням працівників Гайсинської швидкої допомоги. За сприяння міського волонтерського центру «Рух Незламних» до нашого освітнього закладу завітали волонтери зі Сполучених Штатів Америки із просвітницькою місією для учнівської молоді. Американські друзі організували тренувальні заняття з надання домедичної допомоги в умовах війни. Захід виявився дуже цікавим, пізнавальним для школярів, учителів та членів родин нашої шкільної громади, які були присутні.

У складний час для нашої країни кожен громадянин повинен стати на допомогу, коли це буде необхідно, тому такі заняття є надзвичайно актуальними. Дякуємо нашим друзям – волонтерам! У єдності – сила!