Майстри на всі руки

Створено: Четвер, 23 березня 2023

Міська станція юних техніків щороку проводить змагання для здобувачів освіти з орігамі, початкового технічного моделювання, а Будинок школярів - із декоративно-ужиткового мистецтва. В освітньому закладі відбулись відбіркові тури конкурсів. Діти представили свої кращі роботи.

Дякуємо учасникам конкурсів: Новак Олександрі (7-В клас, квілінг, картина "Все буде Україна"), Сич Юлії (6-А клас, орігамі, ваза), Іщук Вікторії (11-Б) та Канишиній Катерині (11-Б) за роботи з декоративно-ужиткового мистецтва, учням початкових класів Тарасенку Тимофію (3-А),Сулимі Арсену (3-Б), Цибрію Тимуру (3-Б), Олійнику Євгенію (4-А), Ковалю Максимові (4-А), Подчос Катерині (4-Б), Березіній Єлизаветі (4-В) за роботи з початкового технічного моделювання. Дякуємо вчителям-наставникам, що забезпечили участь школярів у творчих конкурсах. Кращі роботи надали СЮТ та БШ. Чекаємо із нетерпінням підсумків! Творчість єднає!