Юні обдарування гімназії

Створено: П'ятниця, 17 травня 2019

17 травня у НВК відбулося свято талановитих дітей «На вашу честь». Із привітальним словом виступив директор освітнього закладу Гридзь С. М., який подякував учням за чудові результати у різних випробуваннях, а батькам школярів – за гарне виховання дітей та сприяння розвитку навчального закладу. Художні номери на захід підготували переможці та призери районного конкурсу талантів «Проліски надії».

Найочікуванішим моментом свята стало привітання фіналістів шкільного конкурсу «Учень року – 2019». «Кращими учнями року» стали: Чабанюк Максим (10-Б), Плахотнюк Дарина (6-А), Кащук Тетяна (9-Б), Чижова Олена (9-А). Переможці отримали дипломи та грошові премії. Усі присутні із задоволенням робили фото на згадку про свято.