Голокост – біль втрачених поколінь

Створено: Субота, 28 січня 2023

27 січня Україна вшановує пам’ять мільйонів жертв Голокосту. Розділяємо біль єврейського народу та всіх постраждалих від нацистського терору в часи Другої світової війни. Саме цього дня 1945 року солдати 1-го Українського фронту визволили в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік Освенціма. Трагедія мала б стати пересторогою людству, але… Сьогодні знову в самому центрі Європи відбувається геноцид народу. Українського. Але ми боремось за виживання української нації: Збройні Сили України – на передовій, а школярі також докладають своїх зусиль – через малюнки, акції, на виховних годинах демонструють непримиренне ставлення до геноциду над людьми, зберігають історичну пам’ять українського народу, відстоюють правду та вірять в Перемогу України над російським фашизмом. У 1-11 класах ЗЗСО відбулись різноманітні тематичні заходи до Дня пам’яті жертв Голокосту,

Детальніше...

Перемога у конкурсах знавців рідної мови та літератури

Створено: Середа, 25 січня 2023

Кожна освічена людини повинна знати та любити рідну мову, вміти правильно спілкуватися і висловлювати свої думки. Для юних знавців української мови та літератури щорічно проводяться Міжнародні конкурси імені Тараса Шевченка та Петра Яцика. 13 січня 2023 року в дистанційному форматі відбувся ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка, 20 січня 2023 року також відбувся ІІІ етап 23-го Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Такі змагання мають на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її серед молоді. Здобувачі освіти нашого закладу взяли участь у ІІІ етапі конкурсів та отримали чудові результати.

Детальніше...

Соборна. Вільна. Неподільна!

Створено: Понеділок, 23 січня 2023

22 січня 2023 року відзначалося свято єдності народу – День Соборності України. Соборна держава – це та, де народ є її творцем і оборонцем. Саме такою є наша Україна. Воїни ЗСУ відстоюють право на існування Української Держави, її майбутнє і волю. Учнівство нашого закладу приєдналось до відзначення цього важливого для кожного українця свята. У 1-Б класі пройшла тематична ранкова зустріч «Нас єднає Україна!», у 2-А класі відбувся квест «Маленькі патріоти великої країни», у 2-Б було організовано виставку творчих робіт «Україна – єдина!», 3-Б клас у святкових вишиванках організували флешмоб Єднання та виготовляли патріотичні браслети. Окремі заходи проходили у дистанційному форматі: «День в історії: День Соборності України» (9 класи), історичний квест ( 8-Б), конкурс презентацій «Україна очима дітей» (7-Б). Метою проведених заходів є виховання любові та поваги до рідної Батьківщини, непримиренне ставлення до військової агресії російських фашистів.

Детальніше...

Від Різдва до Водохреща

Створено: Понеділок, 23 січня 2023

Із метою виховання поваги до національних українських традицій, відродження та популяризації місцевих старовинних колядок, щедрівок, посівалок, зміцнення національної єдності серед українців здобувачі освіти закладу взяли активну участь в етнографічному флешмобі «Від Різдва до Водохреща». Школярі отримали задоволення під час виконання святкових пісень та віршів, відвідуючи домівки у святкові дні.

Детальніше...

Врятувати, запобігти, допомогти!

Створено: Неділя, 22 січня 2023

Із метою створення безпечного освітнього середовища для здобувачів освіти, з метою попередження нещасних випадків з дітьми у ЗЗСО систематично здійснюється інформаційно-просвітницька робота. В умовах воєнного стану в Україні набуває особливої актуальності тема поводження з невідомими предметами, адже ці предмети можуть бути небезпечними, можуть загрожувати здоров’ю або життю людини. Упродовж багатьох років налагоджена співпраця нашого освітнього закладу із державною службою України з питань надзвичайних ситуацій. Свою діяльність оперативно-рятувальна служба Гайсинського ОТГ спрямовує зокрема і на інформаційно-просвітницьку роботу зі школярами. 18 січня 2023 року працівники служби ДСНС для найменших здобувачів освіти закладу провели профілактичний захід щодо поводження з невідомими предметами.

Детальніше...