Вітаємо випускників 2022 року!

Створено: Середа, 22 червня 2022

Випускний бал – це свято, яке відбувається лише один раз у житті. Гортаючи шкільний календар, випускники з хвилюванням чекають цієї радісної та зворушливої події. 17 червня разом із батьками та вчителями випускники зібралися в невеликому родинному колі в очікуванні свята. Усі юнаки та дівчата, які закінчили освітній заклад, були водночас і щасливими, і сумними, оскільки настав той день, коли випускники прощаються зі школою, усіх їх переповнювали емоції. Щирі, теплі зворушливі слова на адресу випускників лунали від директора школи Ткачук Надії Михайлівни, перших учителів: Мельник Світлани Вікторівни та Гридзь Галини Іванівни, класного керівника: Панчук Тетяни Володимирівни та батьків.

Детальніше...

Останній дзвінок!

Створено: Середа, 08 червня 2022

Ось і звершується нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого і після.

Детальніше...

І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Створено: Вівторок, 31 травня 2022

26-27 травня відстоювали честь нашого освітнього закладу у І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для середньої та старшої вікових груп серед закладів освіти Гайсинської міської ради» рої школи у складі:

Детальніше...

День вишиванки

Створено: Четвер, 19 травня 2022

Країно наша, з Днем вишиванки! Українські традиції - одні з найкрасивіших у світі.

Детальніше...

День матері

Створено: П'ятниця, 06 травня 2022

Навіть дуже похмурий день Вона може перетворити в світлу сторінку життя, хвилини суму на промінці райдужного майбутнього.

Детальніше...