Рідна наша мова співуча і барвиста!

Створено: Середа, 21 лютого 2024

Міжнародний день рідної мови – особливе свято в нашій країні. Це день вшанування рідної мови в кожній оселі, в кожному освітньому закладі. Шкільна громада нашого закладу також долучилася до відзначення національного свята: у класних колективах проводилися тематичні вікторини, національні пісенні вернісажі, створювалися святкові колажі світлин, у початкових класах був проведений конкурс малюнків «Розмовляємо українською!», учні 3-А класу відзначили цей день показовим заходом «Солов’їне шоу».

Детальніше...

Переможці та призери «Зіркової Мрії – 2024»

Створено: Середа, 21 лютого 2024

29 січня 2024 року на базі міського Будинку школярів та молоді проведено відбірковий етап  конкурсу солістів-вокалістів та читців  «Зіркова мрія-2024» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Гайсинської територіальної громади. Конкурс проводився у 2-х номінаціях: вокал і художнє читання у 3-х вікових категоріях:  молодша, середня, старша. Конкурс був проведений дистанційно. На мистецький  майданчик цьогоріч вийшли 66 читців із 17 закладів освіти та 21 вокаліст із 13 закладів освіти Гайсинської міської ради. Талановиті Зірочки нашого закладу отримали перемогу в номінації «Виразне читання» у молодшій віковій категорії - Кобзар Яна (4-А клас), ІІІ місце у старшій віковій категорії – Сердюк Христина (10-Б клас). У номінації «Вокал» ІІ місце виборола Білик Анна ( 10-Б клас). Учителями-наставниками переможців конкурсу були Кінаш Олена Миколаївна, Глушко Олександр Віталійович, Кіпоренко Віра Юріївна. Вітаємо переможців та дякуємо учителям-наставникам! Конкурси юних талантів тривають... Бажаємо звершень нашій талановитій молоді на творчих обріях!

Детальніше...

Герої Небесної Сотні

Створено: Вівторок, 20 лютого 2024

20 лютого 2024 року - десята річниця вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Це жалобний день, але він не про смерть, а про героїчну боротьбу, самопожертву, готовність українського суспільства захищати незалежність України. Відзначення Дня Героїв Небесної сотні в 2024 році проходить під гаслом "Залишаємося гідними своїх героїв!". Особливої актуальності набуває цей день у зв’язку з повномасштабною російською агресією проти України. В освітньому закладі в 1-11 класах відбулися різноманітні тематичні заходи: виховні години «Лютий: грані незламності», «Ангели пам‘яті»(участь у тихій акції пам‘яті Героїв Небесної Сотні і усього Небесного Воїнства), уроки Пам’яті «Небесна Сотня — перші герої російсько-української війни», інформаційні дайджести «Справи Майдану: на шляху до правосуддя», майстер-класи з виготовлення анголяток – символів Небесної Сотні.

Детальніше...

Наші бадмінтоністи – призери Спартакіади!

Створено: Вівторок, 20 лютого 2024

14 лютого 2024 року всіх юних любителів бадмінтону Гайсинщини зібрала Спартакіада здобувачів освіти ЗЗСО Гайсинської міської ради. Змагання відбулися в спортивній залі ЗЗСО І-ІІІ ст. №3. Заявлено було 10 команд. У напруженій боротьбі команда нашого освітнього закладу виборола ІІ призове місце! Вітаємо з перемогою юних спортсменів: Манченка Володимира, який в особистому заліку здобув перше місце, та членів команди освітнього закладу – Манченко Ірину, Хащук Валерію Хащук Софію, Цвіркун Марину, Лук’янову Емілію, Майданюк Єлизавету, Токарчука Данила! Наші спортивні команди під керівництвом учителів фізкультури Горбатюка М.П. та Бакуменка О.В. неодноразово ставали переможцями та призерами різноманітних спортивних змагань! Дякуємо вчителям за гарну підготовку спортсменів!

Детальніше...

Психолого-педагогічний супровід дітей з ООП

Створено: Понеділок, 19 лютого 2024

У кінці січня 2024 року відбулися два засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. В освітньому закладі в чотирьох інклюзивних класах навчаються шестеро дітей з особливими освітніми потребами, двоє з яких розпочали інклюзивне навчання лише з початку ІІ семестру 2023-2024 навчального року. Головним питанням засідань було затвердження програми розвитку дітей з ООП. За підсумками першого місяця інклюзивного навчання виступили асистенти вчителів Тарасенко О.В. та Рогатюк О.В., своїми спостереженнями поділилися батьки дітей з ООП та вчителі-предметники. Члени адміністрації закладу узагальнили виступи присутніх членів команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Одноголосно були прийняті рішення щодо затвердження індивідуальної програми розвитку для кожного учня з ООП ( 4-Б та 5-Б класи).

Детальніше...