Спасибі за добро душі!

Створено: П'ятниця, 27 вересня 2024

Діти – найдорожчий скарб, надія, гордість та опора. Розвивати, підтримувати й заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади та громадськості. Тільки тоді в нас буде гідна зміна – розумна й сильна! Лише тоді наші доньки й сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими в прийдешньому дні, рости на радість батькам та на благо рідної України. Звісно, і ми, педагоги, завжди тішимося високими досягненнями та успіхами своїх вихованців. Для нас, звичайно, дуже важливим є те, щоб навіть у такий складний, буремний для нашої країни час освіта залишалася цікавою та якісною для наших учнів.

Минуле – це потяг, але він уже пішов… Майбутнє – це мрія, але ще не відомо, чи здійсниться вона . Сьогодення – це дарунок від життя, а тому потрібно жити нині з надією на майбутнє та мудрим досвідом із минулого так, як це робить сім’я Віталія Івановича та Ірини Анатоліївни Марчуків. Вони навіть тепер, у дні воєнного лихоліття в державі, попри всі випробування та негаразди, не стоять осторонь, коли хтось поруч із ними потребує допомоги, а всіма силами прагнуть зарадити чужій біді. Чуйні та щедрі на добро, Віталій Іванович та Ірина Анатоліївна, укотре пройнявшись нашими тривогами та проблемами, знову відгукнулися на наш заклик про поміч – і цього року освітній заклад отримав відчутну, неоціненну благодійну допомогу. Завдяки виділеним сім`єю Марчуків коштам та їхній постійній копіткій турботі, було здійснено капітальний ремонт спортивної зали, закуплено всі необхідні меблі та сучасний спортивний інвентар, яким із радістю користуватимуться школярі на уроках фізичної культури та в позаурочний час. А виховання веселих, здорових, життєрадісних дітей для нас, учителів, звісно, є одним із найголовніших завдань.

Сьогодні, 27 вересня 2024 року, відбулося урочисте відкриття спортивної зали, на яке були запрошені батьки, учні, учителі та небайдужа громадськість. Це надзвичайно щасливе для нас дійство проходило в теплій, родинній атмосфері. Свою майстерність продемонстрували глядачам переможці Всеукраїнської гри «Пліч-о-пліч» у номінації «Черлідинг» – юні, красиві та надзвичайно гнучкі гімнастки-акробатки, а учні 2-х класів – спритність та вправність у різноманітних конкурсах.

Зі словами глибокої вдячності звернулася до родини Віталія Івановича та Ірини Анатоліївни директор освітнього закладу Ткачук Надія Михайлівна, а Марчук Ірина Анатоліївна у своїй промові наголосила на тому, що їхня сім’я вбачає майбутнє нашої держави передусім у щасливих і здорових дітях.

Керанчук Микола Григорович, який багато років присвятив школі №1, працював учителем фізичної культури та предмета «Захист України», довго мріяв про ремонт спортивної зали, він завітав на свято із подарунком та словами вдячності. Кафедра вчителів фізичної культури щиро подякували за традиційну українську доброчинність, небайдуже ставлення до розвитку та існування школи, за надійне плече та руку допомоги в потрібний момент.

Здавна народ стверджує, що добра людина – це щаслива людина, оскільки доброта обов’язково повертається сторицею до того, хто її віддає. Теплі стосунки нашого закладу освіти з родиною Марчуків, які ґрунтуються на активній соціальній позиції, і нинішнього року залишили помітний слід в облаштуванні освітнього закладу, створенні комфортного середовища і для дітей, і для вчителів. Звичайно, моря долонями не вичерпати, але, вносячи свою лепту в добру справу, Ви, Віталію Івановичу та Ірино Анатоліївно, щоразу даруєте промінчик тепла, усмішку й пелюстку надії нашим дітям. Наш колектив надзвичайно цінує Вашу щиру турботу, адже, надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні блага, а радість та віру в добрих людей, віддаєте частинку свого гарячого серця дітям, які потребують небайдужого повсякденного піклування та уваги.

Сподіваємося, що наша співпраця та добрі стосунки триватимуть ще довго. Учнівський, батьківський та педагогічний колектив освітнього закладу висловлює щиру подяку за Вашу підтримку й допомогу. Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я, злагоди в родині, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу самовіддану працю, непохитну віру в майбутнє. Нехай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку та частинку щедрої душі, яку Ви подарували нам. Ваша допомога надзвичайно цінна, а тому ми завжди пам’ятатимемо добро, яке Ви зробили для нас. Щиро віримо в те, що Матір Божа пошле Вам своє благословення та огорне Вашу родину святим омофором на многая-многая літ.