Засідання педагогічної ради

Створено: Четвер, 28 березня 2019

28.03.2019 року в НВК відбулося чергове засідання педагогічної ради, головною темою якої було питання «Формування в учнів стійких моральних ідеалів через виховання потреби у здоровому способі життя». До складу творчої групи педради увійшли вчителі: класний керівник 5-В класу Брагар Л.Є., учитель курсу «Основи здоров’я» Журавель Т.О., шкільний бібліотекар Литвинюк С.В., вихователь ГПД Нечкалюк О.Г., учитель біології Ящук Ю.Л.

 Тема  педради передбачала  актуалізацію двох напрямків виховання: морально-етичного та формування здорового способу життя. Вони дуже пов’язані між собою і є особливо важливими у формуванні особистості дитини. Упродовж педради обговорювалися результати моніторингових досліджень серед школярів 8-11 класів із питань моральних цінностей підлітків, статистичні дані по району щодо стану здоров’я  дітей та підлітків, боротьби з алкоголізмом та наркоманією.

Основний доповідач Пастернак Г.В. зосередила увагу присутніх на виховній роботі, яка здійснюється в НВК відповідно до Програми  Основних орієнтирів виховання для здобувачів освіти  1-12-х класів освітніх закладів України. Також Галина Володимирівна проаналізувала відвідані виховні заходи, які проводилися з питань виховання моральних  цінностей та формування здорового способу життя. Пастернак Г.В. відзначила необхідність застосування вчителями доброчесної етики у спілкуванні з дітьми і батьками та профілактики булінгу в дитячому середовищі і сім’ях.

Перегляди: 2146