Мелодія Останнього дзвоника 2024!

Створено: Вівторок, 04 червня 2024

31 травня пролунав шкільний дзвінок для учасників освітнього процесу ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 м. Гайсин. На традиційне свято зібралися здобувачі освіти, педагоги, батьки. Свято Останнього дзвоника – це яскраве, радісне, довгоочікуване та бажане свято, яке символізує закінчення навчального року. Здобувачі освіти успішно подолали черговий рубіж у шкільному житті. На святі хвилиною мовчання вшановано пам’ять захисників України, які віддали своє життя в боротьбі з російськими окупантами, організовано акцію «Донат замість квітів». Учасників освітнього процесу привітали директорка Ткачук Надія Михайлівна, голова Ради школи Марчук Ірина Анатоліївна. На святі було нагороджено переможців олімпіад, конкурсів, вручено похвальні листи. Наші діти – це цвіт Землі, зорі України, білосніжні квіти, пісня, мова, душа вкраїнська, розум і краса, майбутнє нашої держави, найдорожчий скарб, безмежна радість.

Колектив освітнього закладу вітає всіх зі святом Останнього дзвоника, бажає ПЕРЕМОГИ, МИРУ, міцного здоров’я, позитивних емоцій, випускникам – вдалих, нових починань, успіхів у майбутніх кар’єрах. Школярам бажаємо насолоджуватися літніми канікулами, нехай здійснюються мрії. Батькам - пишатися своїми дітьми, бути задоволеними їхніми успіхами; нехай Ваші серця не здригаються від проблем. Педагогам бажаємо зарядитися сонячною енергією, яку згодом вони випромінюватимуть у новому навчальному році. Нашим Захисникам бажаємо швидкої ПЕРЕМОГИ та повернення до мирного, щасливого життя. Нехай мелодія Останнього дзвоника стане провісником нових вражень, відкриттів, звершень…