Наші бадмінтоністи – призери Спартакіади!

Створено: Вівторок, 20 лютого 2024

14 лютого 2024 року всіх юних любителів бадмінтону Гайсинщини зібрала Спартакіада здобувачів освіти ЗЗСО Гайсинської міської ради. Змагання відбулися в спортивній залі ЗЗСО І-ІІІ ст. №3. Заявлено було 10 команд. У напруженій боротьбі команда нашого освітнього закладу виборола ІІ призове місце! Вітаємо з перемогою юних спортсменів: Манченка Володимира, який в особистому заліку здобув перше місце, та членів команди освітнього закладу – Манченко Ірину, Хащук Валерію Хащук Софію, Цвіркун Марину, Лук’янову Емілію, Майданюк Єлизавету, Токарчука Данила! Наші спортивні команди під керівництвом учителів фізкультури Горбатюка М.П. та Бакуменка О.В. неодноразово ставали переможцями та призерами різноманітних спортивних змагань! Дякуємо вчителям за гарну підготовку спортсменів!