Із Днем Соборності, Україно!

Створено: Понеділок, 22 січня 2024

22 січня 2024 року весь український народ відзначає свято єдності народу – День Соборності України. Соборна держава – це та, де народ є її творцем й оборонцем. Саме такою є наша Україна. Воїни ЗСУ відстоюють право на існування Української Держави, її майбутнє та волю. Учнівство нашого закладу приєдналось до відзначення цього важливого для кожного українця свята. У 2-Б класі пройшла тематична ранкова зустріч «Нас єднає Україна!», у 2-А класі відбувся квест «Маленькі патріоти великої країни , у 3-А класі - інтерактивна гра «Живий ланцюг», у 3-Б було організовано виставку творчих робіт «Україна – єдина!». Учні школи у святкових вишиванках під звуки Славня, узявшись за руки, організували флешмоб «Ланцюг Єдності», виготовили для участі патріотичні жовто-блакитні серця. У середніх та старших класах проходили заходи «День в історії: День Соборності України», історичні квести, конкурси презентацій «Україна очима дітей». Метою проведених заходів є виховання любові та поваги до рідної Батьківщини, непримиренне ставлення до військової агресії російських фашистів. Усе буде Україна!

Тематичне відео