Відкриваючи світ

Створено: Середа, 20 березня 2019

Подорожі Україною та світом завжди приваблюють і дітей, і дорослих. Подорожуючи, ми відкриваємо для себе історію, культуру та традиції різних народів. Цього разу це була наша давня мрія – поїздка до Великобританії.

Завдячуючи співпраці з мовним центром East-West Bridge Centre здобувачі освіти нашого НВК та інших освітніх закладів м. Гайсин мали щасливу нагоду провести чудовий тиждень навчання та екскурсії у Великобританії – країні великого Шекспіра! Заняття були надзвичайно пізнавальні, їх проводили досвідчені педагоги – носії мови.

Навчання поєднувалося із захопливими екскурсіями до визначних місць Великобританії. Віндзорський замок – літня королівська резиденція, Оксфорд – студентське містечко, музей мадам Тюссо, Лондонський Тауер, Тауерський міст, Вайтхол, Ковент Гарден, Собор Святого Павла, Будинок Парламенту, Лондонське Око, споруджене на честь приходу нового тисячоліття, – це місця, які ми відвідали та отримали багато надзвичайно приємних хвилюючих вражень!

Із екскурсії школярі привезли Сертифікати про отримані знання, море позитивних емоцій, що переповнюють душу, та незабутні враження, які залишаться на все життя після повернення на рідну землю!

Ми впевнені, що ця поїздка допомогла нашим дітям збагатити духовний світ та перейти на більш якісний рівень знання англійської мови. Залишаючи Великобританію, юні українці сказали: «Дякуємо! До нових зустрічей!» Організатором поїздки та творчим наставником дітей була учитель іноземних мов НВК Грабовська В.Д.

Перегляди: 2848