Екскурсія до міського відділу національної поліції України ГУНП у Вінницькій області

Створено: Четвер, 23 листопада 2023

Ювенальний офіцер поліції Гудима Наталія Миколаївна 22 листопада 2023 року організувала для здобувачів освіти 5-6-х класів нашого закладу екскурсію до міського відділу національної поліції. Діти відвідали кінологічну службу, познайомилися з кінологом та його підопічними (дресированими вівчарками) , ознайомились зі спеціальними приміщеннями закладу. Наталія Миколаївна Гудима розповіла підліткам про особливості роботи різних відділів поліції та зацікавила майбутньою професією поліцейського. Також Наталія Миколаївна відзначила важливість дисциплінованої поведінки для кожного громадянина нашої держави та відповідальності за скоєні правопорушення. Особлива увага була приділена профілактиці дорожньо-транспортного травматизму. Учні отримали важливу інформацію з питань профілактики правопорушень та дізнались про особливості цікавої професії.