Харчування в нашому освітньому закладі

Створено: Вівторок, 07 листопада 2023

В освітньому закладі здійснюється безкоштовне харчування здобувачів освіти 1-4 класів та учнів пільгових категорій. Шкільний кухар  дотримується норм харчування відповідно до чинних нормативних документів. Систематично здійснюється контроль за якісним та кількісним складом раціону здобувачів освіти, асортиментом харчових продуктів. Класні керівники проводять заходи з виховання культури здорового харчування, етики прийому їжі, профілактики харчових отруєнь та інфекційних захворювань дітей. Школярі відвідують їдальню із задоволенням: смачні обіди, затишна атмосфера, нові меблі та ремонт, гарне озеленення та освітлення. Смачного вам, наші діти! Ростіть здоровими та розумними громадянами вільної України!