У добру путь, дорогі випускники!

Створено: Понеділок, 03 липня 2023

Випускний бал – це свято, яке відбувається лише один раз у житті. Гортаючи шкільний календар, випускники з хвилюванням чекають цієї радісної та зворушливої події. 30 червня разом із батьками, друзями, вчителями, випускники зібралися в районному будинку культури в очікуванні свята. У залі панували радість та святковий настрій. Щирі, теплі, зворушливі слова лунали від директора школи Ткачук Надії Михайлівни, класних керівників Грабовської Валентини Дмитрівни, Бакуменка Олександра Володимировича та батьків Гридзя Сергія Володимировича і Гарбуз Віри Петрівни. Справжньою окрасою та гордістю родинного дійства були золота та срібна гордість. Сім здобувачів освіти нагороджено золотою медаллю «За високі досягнення в навчанні», двоє – срібною медаллю «За досягнення в навчанні».

Родзинкою свята були інструментально-вокальні номери за участю випускників. Усі юнаки та дівчата, які закінчили освітній заклад, були водночас і щасливими, і сумними, оскільки настав той день, коли вони прощаються зі школою, усіх їх переповнювали емоції. Випускники дякували вчителям, батькам не тільки за знання, а й за школу життя. Прощалися юнаки та дівчата зі школою в ритмі останнього шкільного вальсу, який подарував усім присутнім море позитивних емоцій. У добру путь, наші дорогі випускники! Успіхів у дорослому житті!