Налаштування відображення

Колір сайту

Параметри

Звичайна версія

Ось і промайнув ще один навчальний рік, який не був схожий на жоден попередній, оскільки довелося працювати в умовах воєнного стану, який диктував свої правила, і хочеться, аби свято Останнього дзвоника – 2023 року було останнім яке проходить саме в рік війни. Сьогодні, другого червня, пролунав шкільний дзвінок для учасників освітнього процесу ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 м. Гайсин. На традиційне свято зібралися здобувачі освіти, педагоги, батьки. Свято Останнього дзвоника – це радісне, довгоочікуване та бажане свято, яке символізує закінчення навчального року. Здобувачі освіти успішно подолали черговий рубіж у шкільному житті. На святі хвилиною мовчання вшановано пам’ять захисників України, які віддали своє життя в боротьбі з російськими окупантами. Учасників освітнього процесу привітали директорка Ткачук Надія Михайлівна, голова Ради школи Папанов Олександр Миколайович. Свято було нетрадиційне, оскільки на ньому були присутні лише першокласники та одинадцятикласники. Решта класів провели це свято в різних форматах, піднесено та урочисто.

Адміністрація вітає всіх зі святом Останнього дзвоника, бажає учасникам освітнього процесу ПЕРЕМОГИ, МИРУ, міцного здоров’я, позитивних емоцій. Здобувачам освіти зичимо радості, перемог над складними ситуаціями, здійснення мрій, веселих канікул і нових вражень. Батькам бажаємо пишатися своїми дітьми, бути задоволеними їхніми успіхами; нехай Ваші серця не здригаються від проблем. Педагогам бажаємо зарядитися сонячною енергією, яку згодом будете випромінювати в новому навчальному році. Нашим Захисникам бажаємо швидкої ПЕРЕМОГИ та повернення до мирного, щасливого життя. Нехай мелодія Останнього дзвоника стане провісником нових вражень, відкриттів, звершень…