Серця багаті на любов

Створено: Четвер, 13 жовтня 2022

Благодійність завжди була притаманна українському народові. Дуже добре жити та працювати з людьми, серця яких навіть у такий складний воєнний час легко відгукуються на клопоти інших людей. Допоки такі альтруїсти  живуть та працюють на благо інших, ніякі вороги не переможуть нашої нації.

Добрі справи ніколи не залишаються непоміченими, вони світять, як маяки, тим, хто чекає на допомогу. Надзвичайно приємно було отримати допомогу від депутатів міської ради (ПП «Українська Стратегія Гройсмана»): Мартинюка Вадима, Гнатюк Ольги, Григораш Лариси, Загребельного Дмитра, Кирилюка Костянтина, Максименка Володимира, Блохи Романа, – які за власні кошти допомогли облаштувати укриття в приміщенні ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Гайсин. Тепер учні 1 класів мають змогу навчатися очно, оскільки для найменших школяриків навчання в очній формі є нагальною потребою. Надаючи допомогу в цей нелегкий для нашої країни період, Ви вкотре переконуєте, що разом ми – сила, яку ніякий ворог не здолає. Нехай Ваша доброта та щедрість повернуться до Вас сторицею, а Господь віддячить Вам за чуйне серце, розуміння, підтримку та турботу про наших дітей. Зичимо Вам міцного здоров’я, злагоди та миру, усіляких гараздів, душевного спокою, нових звершень на життєвій дорозі, низький уклін Вам за Вашу самовіддану працю та непохитну віру в майбутнє наших дітей, а відтак і держави. Разом до ПЕРЕМОГИ.

Учнівський, батьківський

та педагогічний колектив