Будь активним заради миру!

Створено: Вівторок, 23 серпня 2022

Під час літніх канікул наш освітній заклад доєднався до проєкту, який започаткувало Міністерство освіти і науки України,  –  «Будь активним заради Миру» (#BeActive for Peace).

Цей проєкт спрямований на організацію фізкультурно-оздоровчої роботи в закладах освіти. Під час організації та проведення даної роботи особлива увага надається підтримці та залученню до фізичної активності дітей, які наразі вимушено перебувають у прихистках у безпечних регіонах країни.

Заняття з дітьми в різновікових групах проводять Грабовська Валентина Дмитрівна, Кіпоренко Віра Юріївна, Гончарук Наталія Леонідівна та Римар Ангеліна Павлівна. Із допомогою проведеної роботи всі учасники мають змогу активно та цікаво проводити дозвілля в літні дні.