Створено: Понеділок, 16 листопада 2020

З 09 по 15 листопада у НВК було проведено тиждень безпеки дорожнього руху з метою привернути увагу до проблеми травматизму та смертності на дорогах, інформування учасників освітнього процесу про можливі небезпеки та шляхи їх мінімізування.

Здобувачі освіти 1-4 класів взяли участь в інтерактиві "Безпечний шлях до школи та додому", конкурсі малюнків на тему "Безпека дорожнього руху". Класні керівники провели відповідні бесіди та роз'яснення (включно із дистанційною формою), обговорення в групах, перегляд тематичних відео роликів.

13 листопада в рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху  у 2 –А класі (кл. керівник Мельник С.В., асистент учителя Сабадош М.В.) була проведена інтелектуальна  вікторина «Знавці правил дорожнього руху».   Учні також мали змогу переглянути презентацію «Безпека  на дорогах», відео «Дорожні знаки», розмалювати «Веселого світлофора» та  отримали пам’ятки з правил дорожнього руху.