День захисника України та Українського козацтва

Створено: Середа, 14 жовтня 2020

Здобувачі освіти НВК на чолі з керівником хореографічного гуртка Римар А.П. взяли участь у святковому концерті до Дня  захисника України та Українського козацтва в парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького.

У 2-А класі  (Мельник С.В., Сабадош М.В.) були проведені заходи до Дня  Українського козацтва. 12 жовтня  діти переглянули відео «Дітям про козаків»,  «День захисника України - Покрова», послухали козацьких пісень, багато дізналися про славне минуле нашої держави. 13 жовтня для хлопчиків – козаченьків було проведено гру – змагання «Козацькі забави». Діти розповідали вірші про козаків, команди взяли участь в естафетах «Математик», «Влучний стрілець», «Швидкий козачок», «Вершники», «Посадка та збирання картоплі». Компетентне журі підвело підсумки, діти отримали солодощі та подарунки до свята 14 жовтня.

Здобувачі освіти 4-А класу (класний керівник Плахотнюк О.Я.) також взяли участь у «Козацьких забавах».