Гордість НВК та гордість міста

Створено: П'ятниця, 04 вересня 2020

Напередодні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України відбулися урочистості з нагоди відкриття міської Дошки Пошани «Гордість міста». Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради на міську Дошку Пошани «Гордість міста» за досягнення високих успіхів у навчанні занесено портрет Чабанюка Максима Володимировича – здобувача освіти 11 класу НВК, нині студента факультету «Інженерне програмування та кібернетика» Київського Національного університету ім. Т. Г. Шевченка.

Максим закінчив освітній заклад із балами високого рівня,  отримавши золоту медаль «За високі досягнення в навчанні».

У 2019-2020 навчальному році став переможцем ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії, української мови та літератури, історії, хімії, переможцем ІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка, переможцем ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, призером ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та інформаційних технологій.

Взявши участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, Максим став переможцем олімпіади з астрономії,  призером олімпіад з української мови та літератури, історії України, фізики.

У ІІІ етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка та ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика Максим посів ІІІ місця.

Прекрасних результатів досягнув у зовнішньому незалежному оцінюванні, отримавши 12 балів з української мови, математики та фізики. Увесь колектив НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів-гімназії м. Гайсин бажає Максиму нових перемог та успіхів.