Вітаємо випускників 2020!

Створено: Четвер, 30 липня 2020

Дорогі наші випускники!
Ще одинадцять років тому ми прийняли вас всіх до родини нашого освітнього закладу. Хтось ховався за маму, хтось активно знайомився з іншими дітками, а хтось просто посміхався і сміливо крокував назустріч новим шкільним пригодам. Швидко промайнули роки і сьогодні    ви – випускники.
Всі ви різні, але всі ви наші улюблені учні, якими ми будемо завжди пишатися!
Ми бажаємо вам великого успіху! Нехай ваше доросле життя поза стінами школи буде цікавим і насиченим, сповнене вражень і позитивних емоцій!

Бажаємо кожному з вас знайти своє покликання в житті та бути щасливими.Пишайтеся своїми знаннями, вміннями, прагніть дізнатися ще більше і ніколи не забувайте стін рідної школи, де вас люблять і будуть раді вам у будь-який час! Зберігайте спогади про школу, ніколи не забувайте своїх учителів і частіше приходьте в гості!

Зі святом, дорогі випускники!

11-А клас (кл.кер. Калайда І.Є.) / посилання на відео

11-Б клас (кл.кер. Дончик Г.П.) / посилання на відео