НУШ – крок у майбутнє

Створено: Четвер, 13 грудня 2018

Ось і промайнув місяць навчання у закладі  освіти.  Особливим він був для першокласників, які розпочали навчання у новій українській школі. Кожен першокласник відчув себе у школі вільно. Протягом цього часу першокласники досліджували свій статус «школяра», свій портфель, дорогу до школи, шкільне подвір’я, подискутували над тим, що робить школу домівкою, адже тематикою проектів 1 класу була «Школа». Педагоги 1 класів Савонік Т.А., Подолян І.С., Чоловська О.М. подбали про те, аби сформувати колектив, ними проведена велика кількість ігор та тренінгових вправ.

Школярі відчули, що вони потрібні вчителю, між ними налагодилися «відкриті» стосунки. Багато часу діти проводять на шкільному подвір’ї. Учителі прагнуть показати те життя, що вирує за межами школи. Основне джерело інформації для учнів – це спілкування.

Учителі розповіли батькам про переваги НУШ. Адаптація першокласників минула швидко, без особливих ускладнень. Діти щасливі від того, що стали першокласниками, із задоволенням ідуть щоранку до школи, легко комунікують один із одним та дорослими.

Кожен 1 клас – це єдиний організм, міцна спільнота, яка вміє та охоче працює разом.