Шкільний дистанційний конкурс «Українське народознавство»

Створено: Вівторок, 18 лютого 2020

Здобувачі освіти 5 – А та 5 – Б класів взяли  участь у  шкільному дистанційному  конкурсі  «Українське народознавство», що дозволило школярам підвищити рівень народознавчих знань, надихнуло їх  на пізнання  духовних та матеріальних  надбань українського народу, посприяло розвиткові інтересу до творчої діяльності, допитливості.

За результати конкурсу дипломами І ступеня нагороджені:  Фролова Н. (5 – А), Матвієнко Д. (5 – А), Шевчук В.(5 –А).

ІІ ступеня:  Гижко М. (5 –Б), Довга С.(5 –А), Могила Д.(5 – А), Вдовцова С. (5 – А).

ІІІ ступеня:  Брожин Д. (5 – А), Витюк В. (5 – А), Форостян Д. (5 – А), Ксендзюк А. (5 –Б), Цитуля О. (5 – Б), Маценко А. (5 - Б).

Іменні сертифікати отримали:  Демидась А. (5 – А), Підвашецький А. (5 – А),  Ляненко А. (5 – Б), Пузир В.        (5 – Б), Паламаренко В. (5 – Б), Мельник Ю. (5 – Б), Герасименко  А. (5 – Б), Дудник С. (5 – Б).

Учениця 5 – А класу Фролова Наталія стала учасником Всеукраїнської шкільної дистанційної олімпіади та отримала Сертифікат  учасника з природознавства.