«Місячник цивільного захисту»

Створено: Четвер, 17 жовтня 2019

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Гайсинської ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2019 рік, з 17 вересня по 17 жовтня в НВК проводився місячник цивільного захисту.

Організовані заходи були проведені з метою інформування здобувачів освіти про причини виникнення, перебіг, попередження та план дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій, моделювання, обговорення та відпрацювання оперативних дій вразі виникнення надзвичайних ситуацій.

Здобувачі освіти 9-11 класів взяли участь у демонстрації засобів індивідуального захисту приладів радіаційної та хімічної розвідки (Прокоф’єв О.В.) та стали активними учасниками практичних занять з надання первинної медичної допомоги (Канишина Л.М.), класні керівники 1-4 класів організували виставки дитячих робіт з висвітленням знань з основ безпеки життєдіяльності, з учнями 1-2 класів проведено «Обговорення у колі «Вогонь – друг. Вогонь – ворог»» (Мельник С.В., Чабанюк Л.М., Подолян І.С., Чоловська О.М.), класні керівники 3-4 класів провели зі своїми вихованцями вікторину «Дії у надзвичайних ситуаціях» (Ричкова А.М., Плахотнюк О.Я.), з учнями 5-8 класів класні керівники провели відеолекторій «Надзвичайні ситуації. Попередження. Перебіг. Дії», з учнями 5,6 класу поведено практичне заняття «Само- та взаємодопомога у разі опіків, кровотечі з носа» (Ящук Ю.Л., Подчос Ю.Ю.).

Класні керівники у класних колективах уточнили плани евакуації, відпрацювали оперативні дії під час евакуації, провели практичне заняття «Елементи захисту: респіратор, ватно-марлева пов’язка»

Перегляди: 2265