Прощавай, літо, – школо, зустрічай!

Створено: Понеділок, 02 вересня 2024

Другого вересня в ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Гайсин відбулося свято Першого дзвоника, яке стало яскравим початком нового навчального року. Захід був емоційний, пройшов у піднесеному настрої: лунали пісні, флешмоби вабили око всіх присутніх. Урочисто привітала всіх присутніх зі святом директорка освітнього закладу Ткачук Н.М. Цьогоріч свято зібрало багато гостей, серед яких були поважні особи, які співпрацюють із освітнім закладом, надаючи благодійну допомогу в цей нелегкий воєнний час. На святковій лінійці була присутня голова ради освітнього закладу Марчук Ірина Анатоліївна, яка відзначила, що найкращими в житті кожної людини є шкільні роки. Побажала присутнім упевнено йти до мети, бути наполегливими, цілеспрямованими.

Родзинкою свята був виступ наймолодших школярів – першокласників та майбутніх випускників. Учасники заходу подякували воїнам ЗСУ за мужність і стійкість у боротьбі з російським агресором та пом'янули героїв, які віддали своє життя за Україну, хвилиною мовчання. Дійство було зворушливе, сповнене патріотизму, а благодійна акція «Замість букетів – донат на ЗСУ» стане внеском у виборювання довгоочікуваної ПЕРЕМОГИ. Святкові заходи продовжилися в класних колективах, були проведені перші уроки на тему «У єдності наша сила», «Мужність та відвага крізь покоління», «Перемагає той, хто пам’ятає», «Наше майбутнє в мирній Україні», «Герої серед нас».

Прощавай, літо, – школо, зустрічай!

Колектив освітнього закладу вітає вчителів, учнів, батьків із новим навчальним роком. Нехай він буде мирним, безпечним, успішним та натхненним.

Тематичне відео 1

Тематичне відео 2