Зустріч із волонтерами

Створено: Вівторок, 07 травня 2024

Третього травня 2024 року відбулася зустріч школярів 4-6 класів із волонтерами Красюком Віталієм та Мартинюком Вадимом, які організували міжнародний благодійний фонд «Сильні разом» для закупівлі комплектуючих деталей на виготовлення дронів та їхньої доставки на передову безпосередньо нашим захисникам. Гості провели дітлахам майстер-клас із ознайомлення зі зразками сучасної зброї, яка зараз застосовується ЗСУ для опору рашистській агресії, показали відео роботи цієї техніки. Усі учасники заходу із шаною та повагою пом’янули всіх полеглих воїнів-земляків Хвилиною Мовчання. Із глибокою вдячністю воїнам, які захищають життя кожної дитини, здобувачі освіти долучилися до донату – допомоги, яка постійно потрібна ЗСУ. На згадку про проведений захід, усі присутні мали можливість зробити світлини. Слава Україні! Смерть ворогам!

Тематичне відео