У здоровому тілі – здоровий дух!

Створено: П'ятниця, 06 вересня 2024

У вересні відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури й спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Із 03 по 09 вересня 2024 року в освітньому закладі триває Тиждень фізкультури й спорту. Учителем фізичної культури Бакуменком О.В. був організований турнір із футболу(6, 9 класи), учителем Горбатюком М.П. – турнір із волейболу(5,7 класи). У змаганнях перемогла, звісно, дружба. Юні любителі спорту на чолі з учителями фізкультури та хореографії Бойко Л.О. та Римар А.П. провели естафети та старти надій у початкових класах, спортивний флешмоб «Щасливі українські діти - здорові, сильні, мужні й спритні!» (5-6 класи). Дітлахи продемонстрували командний дух, вправність і витримку. Спорт має унікальну силу об’єднувати в спільному прагненні розвитку та миру. Нинішні заходи пройшли під девізом : «Спорт - заради миру, спорт - заради ПЕРЕМОГИ!»