Благодійний ярмарок на допомогу ЗСУ

Створено: Середа, 15 травня 2024

Здобувачі освіти, члени їхніх родин, педагоги освітнього закладу постійно беруть активну участь у благодійних акціях на допомогу ЗСУ в умовах повномасштабної війни росії проти України. Так нещодавно наша шкільна родина організовувала воїнам ЗСУ передачу до Великодніх свят: діти написали Листи підтримки та вдячності нашим захисникам, приготували великодні сувеніри та речі, потрібні воїнам для щоденного користування. Черговою важливою акцією допомоги став благодійний ярмарок, який був проведений в освітньому закладі 07- 09 травня  2024 року. Школярі з великим задоволенням демонстрували, рекламували і продавали домашні кулінарні та кондитерські вироби, власні вироби  декоративного мистецтва: різноманітні браслети тощо. І продавці, і купці отримали велике задоволення від організованого дійства. І головне – змогли фінансово підтримати воїнів ЗСУ. Цього разу наша допомога буде цільовою. Допомагаємо воїнам 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка для  придбання дронів. Від благодійного  ярмарку зібрано 50 384 гривні. Дуже дякуємо всім учасникам цього заходу. Наша допомога потрібна завжди. Разом – до ПЕРЕМОГИ! Слава Україні! Смерть ворогам!