Усесвітній День захисту тварин

Створено: Четвер, 03 жовтня 2024

День захисту тварин особливо актуальний під час війни, коли тварини також страждають від обстрілів. Щорічно 4 жовтня в усьому світі відзначається важливе екологічне свято – День захисту тварин. До цієї дати в освітньому закладі проводяться інформаційні заходи та акції, які привертають увагу до проблем тварин від дій людини, виховують у дітей гуманне ставлення до домашніх та безпритульних тварин. Дітлахи із радістю надсилають світлини зі своїми «вусатими та волохатими» друзями, адже вони роблять цей світ добрішим. У початкових класах пройшли Уроки доброти «Щаслива лапа», діти виготовили «Пам’ятки турботливого господаря» щодо уявлення школярів про правила догляду за домашніми тваринами. Старшокласники теж із задоволенням робили фото колажі зі своїми домашніми улюбленцями.

Тематичне відео