Тиждень безпеки життєдіяльності в освітньому закладі

Створено: П'ятниця, 12 квітня 2024

Із 08 по 12 квітня 2024 року в нашому освітньому закладі проходив Тиждень безпеки життєдіяльності. Цей захід мав на меті навчити школярів правилам безпечної поведінки вдома, на вулиці, у школі, на природі, а також під час надзвичайних ситуацій. Класними керівниками протягом тижня була проведена велика профілактична робота з учнями: виховні години «Правила поведінки під час повітряної тривоги», «Наш друг – світлофор», «Небезпека навколо нас»,  " Безпека в умовах воєнного стану", «Тютюнопаління та здоров’я дітей», «Наш організм і наркотики», «Безпечний інтернет», «Обережно, туберкульоз!», «Здорове харчування»; тематичні відео лекторії, тренінги, бесіди, відпрацювання практичних навичок; години спілкування: «Надзвичайні ситуації, що загрожують добробуту людини та суспільства», заходи з мінної безпеки та правил поведінки на водоймах у весняно-літній період.

Під час Тижня безпеки життєдіяльності здобувачі освіти:

-ознайомилися з правилами безпечної поведінки в різних ситуаціях.

-навчилися надавати першу допомогу постраждалим.

-відпрацювали алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій.

-отримали знання про правила дорожнього руху, правила поведінки на воді та правила пожежної безпеки.

Важливо зазначити, що Тиждень безпеки життєдіяльності став не просто черговим заходом, а й справжньою школою безпеки для наших школярів.

Набуті знання та навички допоможуть їм убезпечити себе та своїх близьких від небезпеки.

Дякуємо всім класним керівникам, здобувачам освіти та батькам за активну участь у Тижні безпеки життєдіяльності! Бережіть себе та своїх близьких!