Привіт, ти як?

Створено: П'ятниця, 13 вересня 2024

Перші тижні навчання в школі викликають багато змін у режимі дня, поведінці та емоціях здобувачів освіти, саме в такі адаптаційні періоди необхідна підтримка батьків, учителів та психолога освітнього закладу. Із метою забезпечення такої підтримки практичний психолог Кіпоренко Віра Юріївна провела серед здобувачів освіти четвертих класів заняття «Привіт, ти як? Повертаємося до школи», під час якого ознайомила учнів із техніками заспокоєння, зняття тривожності та страху. Це заняття відбулося в контексті Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською. Програма має на меті допомогти українцям знаходити джерело сили на рівні усвідомлення й визнання власного психічного стану. Піклування про ментальне здоров'я здобувачів освіти – один із важливих напрямків роботи в освітньому процесі в умовах воєнного стану в Україні.