Практичні заняття з надання першої допомоги

Створено: Вівторок, 08 жовтня 2024

07 жовтня 2024 року волонтери Гайсинської районної організації Червоний Хрест Мельник Алла Володимирівна та Сегеда Людмила Андріївна провели для здобувачів освіти 4, 8, 9-11-х класів практичні заняття з першої допомоги. Волонтери розповіли про особливості першої допомоги потерпілим до приїзду Швидкої допомоги. Під керівництвом фахівців діти відпрацьовували навички перев’язування кінцівок, поводження з травмованими без ознак рухів та дихання, з великою втратою крові. Учні тренувалися проводити на манекені штучне дихання, виконували всі рекомендації волонтерів. Такі майстер-класи надзвичайно важливі. Школярі отримали знання, особливо актуальні в умовах воєнного стану, в період повномасштабної війни росії проти України, коли життя кожного українця в небезпеці.