Земля - наш дім! Збережімо його!

Створено: Понеділок, 22 квітня 2024

22 квітня відзначають День Землі в усьому світі, цього дня здобувачі освіти 3-А класу на чолі зі своїм керівником Плахотнюк О.Я. провели еко акцію: діти продемонстрували міні агроділянки з рослинами, які висадили та виростили власноруч. Таким чином школярі долучилися до важливої теми: цінність навколишнього середовища та збереження довкілля. Уже декілька років поспіль дитячий колектив 3-А за ініціативою класного керівника сортує сміття, яке збирається в класній кімнаті. Така ініціатива корисна для активного розуміння проблеми забруднення довкілля, пошуку ідей для покращення ситуації. Екологічні акції, що проходять в освітньому закладі, виховують в школярів бережне ставлення до навколишнього середовища.