Лінійка Пам’яті в урочищі Белендійка

Створено: Четвер, 19 вересня 2024

Здобувачі освіти 5 класів на чолі з класними керівниками Козловець О.В., Тарасенко О.В., педагогом-організатором Кіпоренко В.Ю., істориком-краєзнавцем Прокоф’євим О.В. відвідали меморіал в урочищі Белендійка: пом‘янули розстріляних гайсинчан, поклали квіти до могил, запалили свічі пам‘яті. Прокоф’єв Олександр Владиславович провів ракурс у минуле нашого міста, а саме: розповів про життя гайсинчан у роки ІІ Світової війни, повідомив про масові розстріли наших співвітчизників німецько-фашистськими окупантами. Болем і співчуттям була проникнута розповідь учителя-пенсіонера ЗЗСО № 1 Прокоф’єва О.В., який присвятив школі на посаді вчителя чотири десятки років свого життя. Упродовж 16-19 вересня в освітньому закладі відбулися уроки Пам‘яті, присвячені полеглим гайсинчанам в урочищі Белендійка в роки Другої світової війни. Учитель історії Козловець О.В. провела для 5-класників тематичні уроки, де учнів ознайомила з історичними документальними матеріалами часів фашистської окупації Гайсинщини.

Такі заходи зворушують дитячі серця, формують непримиренне ставлення до війни, яка забирає людські життя, виховують любов до Батьківщини та прагнення захистити її особливо зараз, коли кривавий російський агресор вбиває наших людей і прагне знищити нашу країну. Але йому це ніколи не вдасться. Слава Україні!