Атестація педагогічних працівників НВК

Створено: Середа, 03 квітня 2019

26.03.2019року відбулося засідання атестаційної комісії І рівня НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів-гімназії. Відповідно до подання нинішнього року атестувалося 11 чоловік, що становить 20,4% від загальної кількості педагогів, які працюють в освітньому закладі. Один педагог атестувався позачергово (Солодка Т.В.). Із тих педагогів, що атестувалися, двом присвоєні кваліфікаційні категорії «Спеціаліст І категорії»(Солодкій Т.В., Подчосу В.М.), одному присвоєна категорія «Спеціаліст ІІ категорії» ( Нечкалюк О.Г.), одному встановлено 11 тарифний розряд ( Литвинюк С.В.). 

Порушено клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня:

( Пастернак Г.В., Савонік Т.А., Прокоф’єву О.В.);

           Також порушено клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня про представлення до нагороди Почесною грамотою управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації трьох педагогів: Пастернак Г.В., Савонік Т.А., Прокоф’єва О.В.

           Творчі звіти педпрацівників, які атестувалися у 2018-2019 навчальному році, слухались на засіданнях шкільних методичних об’єднань, наслідки атестації обговорено на нараді при директорі.

View the embedded image gallery online at:
http://sch1.pp.ua/index.php/10-n/65-atestatsiya-pedagogichnikh-pratsivnikiv-nvk-2?tmpl=component&print=1#sigProId2317e45d74

          

Перегляди: 1852