Вітаємо випускників 2022 року!

Створено: Середа, 22 червня 2022

Випускний бал – це свято, яке відбувається лише один раз у житті. Гортаючи шкільний календар, випускники з хвилюванням чекають цієї радісної та зворушливої події. 17 червня разом із батьками та вчителями випускники зібралися в невеликому родинному колі в очікуванні свята. Усі юнаки та дівчата, які закінчили освітній заклад, були водночас і щасливими, і сумними, оскільки настав той день, коли випускники прощаються зі школою, усіх їх переповнювали емоції. Щирі, теплі зворушливі слова на адресу випускників лунали від директора школи Ткачук Надії Михайлівни, перших учителів: Мельник Світлани Вікторівни та Гридзь Галини Іванівни, класного керівника: Панчук Тетяни Володимирівни та батьків.

View the embedded image gallery online at:
http://sch1.pp.ua/index.php/10-n/414-vitaemo-vipusknikiv-2022-roku?tmpl=component&print=1#sigProId40b388b1c5

Важливою та відповідальною частиною свята було те, що після того, як пролунав гімн, випускники вшанували хвилиною мовчання пам'ять про тих, завдяки кому ми маємо можливість жити.  

Справжньою окрасою та гордістю родинного дійства були золота та срібна гордість. 3 здобувачів освіти нагороджені золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні».

Випускники ж дякували вчителям, батькам не тільки за знання, а й за школу життя. Прощалися випускники зі шкільними роками в ритмі останнього шкільного вальсу, який подарував усім присутнім море позитивних емоцій.

То ж у добру путь, наші дорогі випускники! Успіхів у дорослому житті, нехай збуваються всі мрії та сподівання, вірте у свою долю, хай оберігає Вас любов батьків. Нехай щастить Вам на довгій життєвій дорозі.

Перегляди: 435